Пологівці вже добре вивчили нові назви старих вулиць Есть фото

3 Червня в 09:49  0  707

АсортіПологівці вже добре вивчили  нові назви старих вулиць

Більше року пройшло з тієї пори, як у Пологах на виконання законодавства України щодо декомунізації вулиці отримали нові назви. Однак, багато мешканців міста й досі користуються старими звичними назвами. Аби перевірити, чи добре наші читачі знають нові назви вулиць та чи можуть впізнати за фото місця, де бувають щодня, ми провели невеличкий конкурс.


В кожному номері Газети ми пропонували читачам фото вулиць рідного міста, а вам треба було зробити позначку навпроти варіанта, який ви вважаєте вірним, вирізати конкурсну рубрику та покласти до конверта. Всі 10 конкурсних фото-запитань треба було надіслати до нашої редакції. Десять тижнів промайнуло швидко! Автори перших трьох листів, які надійшли до нашої редакції і мали всі 10 правильних відповідей, отримали призи від газети «Районка».


Ними стали три тендітні жіночки:

 

Ніна Кейда

 

 

Надія Лихоман

 

 

Людмила Голушко

 

 

Наші читачі знають: конкурси з РАЙОНКОЮ проходять цікаво та з користю! Приймайте участь у конкурсах від Газети і вигрівайте корисні подарунки!

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)