Стоматполіклініка матиме нові бормашини

14 Листопада в 08:47  0  405

Здоров'яСтоматполіклініка матиме нові бормашини

На останній сесії Пологівської районної ради позаминулого тижня депутати підтримали рішення щодо виділення з районного бюджету 30 000 грн. для придбання зуботенічних бормашин для Пологівської районної стоматологічної поліклініки.


Як поінформував депутатів на сесії головний лікар Пологівської районної стоматологічної поліклініки Віталій Реуцький, бормашини, які планується закупити, призначені для виготовлення протезів у лабораторії стоматполіклініки. Наразі використовуються машини 1991-1993 років, на які вже неможливо придбати частини аби здійснити ремонт. Найоптимальніший варіант - повністю замінити техніку.


Відповідаючи на питання депутатів щодо вартості послуги із зубопротезування, Віталій Реуцький зазначив:


- Ми є комунальною, не прибутковою організацією. Згідно калькуляції цін при наданні платних медичних послуг по зубопротезуванню не закладені позиції по основним коштам, тому послугу встановлення протезів люди оплачують на спец рахунок. Гроші з нього використовуються на комунальні послуги, розхідні матеріали, - зазначив головний лікар та наголосив, що існує також і пільгова програма по безкоштовному зубопротезуванню пологівців, які стоять на обліку в УСЗН т мають пільги. Їм зубопротезування безкоштовне.


За даними територіального центру, за 9 місяців медична послуга по безплатному пільговому зубопротезуванню була надана 180 особам. Загалом на це використано більше 200 тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)