В жовтні до Пологівщини приїдуть два новеньких шкільних автобуси

30 Вересня в 10:56  0  1027

ОсвітаВ жовтні до Пологівщини приїдуть два новеньких шкільних автобуси

За повідомленням Центру фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів для Пологівського району закуплено два спеціалізованих автобуси для перевезення школярів. На сьогоднішній день відбувається процедура належного оформлення документів. В центрі обіцяють, що цієї осені, приблизно в жовтня, автобуси будуть передані відділу освіти, молоді та спорту РДА.

 

Варто зазначити, що нові автобуси вкрай потрібні району, де питання підвозу школярів знаходиться на особливому рахунку. Як повідомляють в Пологівській РДА, програма «Шкільний автобус» діє за рахунок сільських рад, між відділом освіти молоді та спорту райдержадміністрації та сільськими радами затверджено розрахунки в сумі 923 424 грн.. Більша частина цієї суми йде на закупівлю пального.


На балансі господарської групи відділу освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації знаходяться 8 автобусів. Федорівську сільську раду обслуговує два автобуси, але згідно з нормативами шкільні автобуси мають строк експлуатації вісім років, автобуси потребують оновлення. У Басаньській сільській раді здійснюється перевезення одним автобусом, у зв'язку зі зростанням кількості дітей та вироблення ресурсу автобуса на цей маршрут потрібно два автобуси. На території Тарасівської сільської ради підвіз дітей виконується теж одним автобусом 2008 року , автобус зібрано із тракторних запчастин, яких нині випускають, тому за маршрутом підвозу дітей до Шевченківської ЗОШ половину навчального року автобус перебуває в ремонті.


Загалом за інформацією Пологівської РДА, автобусний парк відділу освіти потребує оновлення та додаткових автобусів для підвозу дітей до закладів.


На навчальний 2017/2018 рік автобуси відремонтовані та пройшли техогляд до кінця 2017 року, оновились поліси страхування цивільно-правової відповідальності, іде закупівля паливо-мастильних матеріалів, закупили медичні аптечки для салонів. У процесі роботи іде закупівля запчастин та ремонт і підготовка автобусів до зими.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)