Нова Пошта впроваджує систему криптографічного захисту

9 Лютого в 10:37  0  408

На Вкраїні та у світіНова Пошта впроваджує систему криптографічного захисту

Компанія перебуває на стадії впровадження нової стратегічної IT-програми

 

Група компаній "Нова Пошта" впроваджує нову стратегічну IT-програму і планує запустити системи криптографічного захисту, анонімізації персональних і аналітичних даних клієнтів для підвищення інформаційної безпеки компанії. Про це повідомив директор з інформаційних технологій "Нова Пошта" Олександр Євстратов.

 

Коментуючи скріншоти контактної бази клієнтів, що раніше з'явилися в мережі, Євстратов наголосив, що цей документ не є базою даних клієнтів "Нової пошти".

 

- База на скріншоті в пості може належати будь-якому іншому українському підприємству, там немає жодних ознак того, що це дані саме "Нової пошти". Більш того, первинний аналіз зображення на скріншоті показав, що в таблиці є дані, які відсутні в нашій поточній базі, - наголосив він.

 

Водночас Євстратов заявив, що компанія перебуває на стадії впровадження нової стратегічної IT-програми, в якій особлива увага приділяється інформаційній безпеці, передовим механізмам захисту даних і моніторингу ризиків.

 

- Зараз ми залучаємо в команду кращих експертів галузі, проводимо переговори з потенційними партнерами. Плануємо запуск систем криптографічного захисту, анонімізації персональних і аналітичних даних. Реакція групи компаній "Нова Пошта" на будь-яку спробу протизаконним способом заволодіти даними наших клієнтів буде однозначною і жорсткою, - наголосив Євстратов.

 

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що в мережу виставлені на продаж дві бази клієнтів компанії "Нова пошта" - на 500 тисяч і на 18 мільйонів користувачів. Після чого у компанії "Нова Пошта" заявили, що бази даних клієнтів, виставлені на продаж в інтернеті, можуть належати будь-якому іншому українському підприємству.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)