Нова хвиля ковіду накрила Пологівщину

5 Жовтня 2021 14:04  0  2371

На районіНова хвиля ковіду накрила Пологівщину

Реалії дня: швидкими темпами йдемо до стовідсоткової заповненості ковід ліжок у Пологівській БЛІЛ, коментує головний лікар Роман Кравченко.

 

Тільки за останні два тижні стаціонарних хворих на коронавірус збільшилось в рази. Станом на 5 жовтня, повністю заповнене інфекційне відділення лікарні, більш ніж на 50 відсотків заповнене терапевтичне відділення, 6 хворих перебувають у реанімації. Хворі, що лікуються стаціонарно - не вакциновані, є такі, що раніше вже хворіли на коронавірус.

 

У Пологівській БЛІЛ крім пологівців лікуються хворі із Токмаку, Розівки, Гуляйполя, найбільше - з Більмаку.


Максимальна кількість ліжок, відведених під ковід хворих у Пологівській лікарні - 58. Після повного їх заповнення, хворих мають везти на лікування до Токмаку.


Виплати від НСЗУ на лікування таких пацієнтів, значно зменшилися, зазначає лікар. Але поки що госпіталізовані продовжують лікуватися за кошти лікарні.

 

Лікар відзначає, що цієї осені сплеск захворюваності зріс. Перебіг хвороби складніший ніж у період першою хвилі. Найбільше потерпають (і помирають) люди у віці старше 70 років, такі що мають супутні захворювання.
Всі хворі, які перебувають на стаціонарі потребують кисневої терапії. Ситуація із поставкою кисню у регіоні залишається напруженою. Заводи працюють на межі можливого, цілодобово.

 

Прогнози лікаря, щодо темпів росту захворюваності - невтішні.


Порівняно з минулою хвилею, спостерігаємо стрімкий ріст захворювання. Тільки у неділю до лікарні госпіталізовано 8 пацієнтів, в інші дні маємо від 2 до 5 захворівших. Зважаючи на низький рівень вакцинації у регіоні, ситуація із поширенням хвороби тільки погіршуватиметься. Люди не бажають вакцинуватися, перестали дотримуватися соціальної дистанції - все це швидко може привести до критичної ситуації.

 

Всього за час пандемії, Пологівським центром первинної медико-санітарної допомоги нараховується 3480 хворих на коронавірус. Станом на 5 жовтня, амбулаторно лікується 123 пацієнти, з них 14 дітей. На стаціонарному лікування перебуває 14 пологівців. Померли 31, одужали 3312.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
2
Сміх
54
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)