Нова хвиля: Газовики тероризують абонентів, відключаючи від газопостачання

25 Червня 2021 15:30  0  2336

Події містаНова хвиля: Газовики тероризують абонентів, відключаючи від газопостачання

Проблем в житті пологівцям додають працівники міськгазу. По причині витоку відключають людям газ. Історія не нова, але знову набирає обертів.


До Євгенія Шейко, що проживає у квартирі будинку по вулиці Щасливій, газовики завітали учора, 24 червня, аби відключити від мережі газопостачання.


Власник помешкання розповідає, що у бригади газовиків при собі не було ніяких посвідчень, відсутній будь - який підтверджувальний документ про виток газу. Чоловіки поводилися по - хамськи, грубіянили.


Зі слів “майстрів” про пошкодження у газопроводі власника помешкання, їм повідомив за телефоном перехожий.

 

Господар змушений був викликати поліцію з приводу несанкціонованих дій газовиків. Останні правоохоронців не дочекавшись поїхали геть. Залишили папірець з підписом виконавця “завдання”. Там же прописаний алгоритм дій, щодо того як повернути газ до помешкання. Для цього потрібно їхати до Оріхова у центр обслуговування абонентів, писати заяву на підключення, сплатити борги компанії за використаний газ, оплатити відключення і підключення…

 

Сам Євгеній припускає, що таким чином, газовики “вибивають” борги з абонентів і намагаються підзаробити додаткові кошти за проведені роботи.

 

Пологівці, напишіт у коментарях, кому довелось стикнутися з подібними “справами” газовиків.

 

  

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
72
Жах
56
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)