Чи знизили швидкість пологівські водії?

11 Січня в 12:16  0  651

АвтоМотоЧи знизили швидкість пологівські водії?

За вікном початок січня. Автомобілів на вулицях значно поменшало після свят – люди ще відпочивають…

 

Хочеться нагадати усім учасникам дорожнього руху, що з 1 січня,за новими законом України, всі водії мають рухатися в населених пунктах зі швидкістю до 50 км/год.

 

Може це й на краще! Адже з настанням холодів знижується видимість на дорогах, а зі зменшенням розміру світлового дня знижується й увага водіїв.

 

Ми вирішили запитати у водіїв міста чи дотримуються вони новоприйнятої швидкості. А ще вирішили дізнатися, якими будуть їхні думки щодо новоприйнятого закону. Відповіді відверто нас здивували, а вас?

 

Володимир – пологівський водій стверджує:

 


 

Закон прийняли, реформи ввели – люди, виконуйте! Ми, водії, дотримуємося дозволеної швидкості, але, особисто на мою думку, переробити тоді на новий лад мають і нові «розмовляючі» світлофори, й знакову систему в містах та селах, щоб не плутати учасників дорожнього руху.

 

Анатолій водій зі стажем розмислює:

 

 

 

Закон законом… Вимог дотримуємося,але,здається,закон у нас не приживеться. Чому – пояснюю: за невиконання закону виписується штраф. А хто буде фіксувати порушення – знову поліція з радарами? Як довго вони це будуть робити? Камери по вулицям міста розвішувати треба – дивись,може й інших правопорушень поменшає….

 

Сергій, працює водієм:

 


 

Ми – прості люди закон поважаємо,швидкість не перевищуємо,а от нашій поліції радимо уважніше слідкувати з якою швидкістю їздять водії на дорогих автівках. На них, як правило, закон не розповсюджується.

 

І лише представник молодого покоління водіїв – Владислав - впевнений, що закон створений щоб його виконувати. Все зроблено з думкою про людей ,а ми повинні слухняно дотримуватися суспільних норм поведінки – тоді все в країні буде гаразд.

 

Водії в Пологах аналізують закон та нові правила . А нам залишається вірити в те ,що може зі зниженням максимальної швидкості,в населених пунктах, та і взагалі , зменшиться кількість аварій,в яких, як правило, є постраждалі як з боку водіїв так і з боку пішоходів.

 

Хай щастить!

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)