ФОТОРЕПОРТАЖ: Хутір Нова дача. Дерева замість людей. Есть фото

6 Вересня в 15:50  0  1753

ФоторепортажФОТОРЕПОРТАЖ: Хутір Нова дача. Дерева замість людей.

Якщо їхати від Поліг в сторону села Семенівка, то на відстані усього 10 км можна потрапити, в буквальному сенсі, в іншу реальність. Мова йде про хутір Нова дача.

 

Вікіпедія говорить, що цей населений пункт був заснований ще у 18 сторіччі. Якщо в минулому там і було життя, то на сьогодні Нова дача "заселена" в основному рослинами: здичавілі дерева, дикий хміль і необрізаний виноград, поля амброзії з поодинокими голівками сумних пожовклих соняхів - така собі "зона відчуження"

 

На все селище, серед руїн, я зміг знайти усього 3 жилих хатинки, мешканці яких дуже неохоче йшли на контакт. Все, що вдалося взнати - це те, що корінних жителів на хуторі вже немає, автомагазин раз на тиждень привозить замовлені товари тим дачникам, які приїздять на хутір влітку. Колись, наприкінці 80 - на початку 90-х була початкова школа, в старші класи діти їздили навчатися до Семенівки.

 

Враження від відвідування цього, одного з тисяч хуторів нашої України, важке. Дуже шкода, що наші села і хутори фізично вимирають. 

І прагнення нашої Газети - пробудити бажання, або навіть, ревність до відродження сіл та містечок держави. Тим більше, що природній і людський потенціал є.

 

Настрій моєї фотоподорожі дивіться на знімках. 

 

Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)