Пологівчанка Маріам Аракелян номінована на премію «Телетріумф»

6 Грудня 2016 10:33  0  2762

Знай нашихПологівчанка Маріам Аракелян номінована на премію «Телетріумф»

Цю яскраву та обдаровану дівчину пологівці знають не тільки зі сторінок нашої Газети. Маріам Аракелян тривалий час танцювала у хореографічному ансамблі «Союз», була одним з облич цього колективу. У школі Маріам захоплювалася вивченням мов. І це не дарма, адже саме мова – її подача, вислови та багатства лексики - допомогли дівчині стати талановитою журналісткою ТВ-5.

 

Газета завжди спостерігає за героями своїх публікацій. Уявіть, як було приємно дізнатися, що одна з наших героїнь, землячка Маріам Аракелян є номінанткою на премію «Телетріумф» у номінації «Репортер-регіон» (програма «Тиждень. Підсумки», сюжет про перемогу Джамали на Євробаченні та історія депортації кримських татар).


- Я знайшла в Мелітополі жінку, родина якої була депортована, коли та ще була дитиною. Також я спілкувалася з жінкою, родина якої мешкала по сусідству із Джамаладіновими у Мелітополі. Вона розповіла мені про характер Джамали, - розповідає про свій сюжет журналістка.


У цій номінації разом зазначені Маріам та її колега Євгенія Мельник, автор проекту «Донбасс сегодня», яка, до речі, минулого року в цій самій категорії здобула перемогу. "Тоді ж і програма «Тиждень. Підсумки» була визнана кращою серед регіональних", - зазначає Маріам. Цього року канал ТВ-5 значиться у 4 номінаціях і має 5 номінантів.


- Про те, що канал подавав у заявках і мене, я знала, проте не сильно вірила, що буду серед номінантів. Досвід у журналістиці у мене невеликий, і це та галузь, де щодня є сумніви, розуміння того, що можна зробити краще. І це почуття, здається, завжди буде з тобою. Але мені дуже приємно, що мою роботу оцінили, що підтримували рідні й колеги. Сподіваюся, що з Києва ми повернемося з гарними новинами! – з надією розповідає Маріам.

 

«Телетріумф» — національна телевізійна премія України, започаткована 14 грудня 2000 року. ЇЇ метою є стимулювання розвитку вітчизняної телеіндустрії, демонстрування/відзначення найвагоміших досягнень у сфері телебачення і, як підсумок, – побудова високих стандартів телемовлення на території України.


Вручення премії «Телетріумф» відбудеться 8 грудня. У цей день на сцені івент-холу «Фрідом» будуть названі кращі проекти, ведучі та представники творчих груп каналів, які стануть володарями статуеток «Телетріумф». Тож вболіваймо за Маріам! Вона гідна нагороди!

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)