В яких осінніх овочах найбільше нітратів і хімікатів

6 Листопада в 08:53  0  426

Здоров'яВ яких осінніх овочах найбільше нітратів і хімікатів

Добова допустима норма нітратів для людини - п'ять міліграмів на один кілограм ваги

 

Нітрати є практично в будь-якому продукті і в маленькій дозі не становлять небезпеку для організму, але все ж варто їх уникати, так як вони все ж є хімічними речовинами і можуть завдати істотних шкоди організму, тим більше - ослабленому (на тлі осінніх інфекцій і простуд кожен другий організм - ослаблений).

 

Добовий допустима норма нітратів для людини - п'ять міліграмів на один кілограм ваги. В першу чергу нітрати містяться в рослинних продуктах - овочах, фруктах і зелені. Їм нітрати необхідні для того, щоб виробляти органіку з мінеральних солей.

 

Найменше шкідливих речовин міститься в фруктах і зернових культурах, тому їх можна їсти без побоювання.

 

А тепер про продукти, яким варто приділити особливу увагу. Найбільшу небезпеку таять в собі сезонні осінні овочі, такі як картопля, буряк, помідори, капуста, зелень (кріп і петрушка). Найпростіший спосіб зрозуміти, чи є в овочі нітрати - спробувати його на смак. Якщо смак незвичний, занадто різкий або, навпаки, практично відсутній - значить, в продукті є хімічні речовини. Другий спосіб - перевірити овочі за допомогою індикаторного паперу.

 

Найбільша кількість нітратів міститься в буряку і може досягати позначки 4000 мг на один кілограм. Найбільше нітратів накопичується в верхівці овоча і в хвостику.

 

Друге місце займає зелень - це 4000-5000 мг на один кг. При вживанні зелені старайся обрізати стеблинки, в них накопичується найбільше нітратів.

 

Також в список нітратних продуктів потрапляє білокачанна капуста. Найбільше хімікатів у верхніх листках капусти, тому перед приготуванням їх варто обривати.

 

Для того, щоб позбутися від нітратів, що містяться в картоплі, потрібно її відварювати. Найкраще готувати картоплю "в мундирі".

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)