Пологівчанка Катерина Нікітенко кастомізує одяг Есть фото

28 Січня 2021 09:11  0  1300

ОсобистістьПологівчанка Катерина Нікітенко кастомізує одяг

Кастомізація — це нанесення малюнка спеціальною фарбою на речі. Цей процес робить предмети одягу більш привабливими, ніби дає “друге життя”, створюючи оригінальну неповторну новинку. Обрати цікавий дизайн, самореалізуватися і створити щось своє, унікальне — саме це і приваблює Катю в кастомі.

 

Цим видом творчості 19-річна дівчина займається вже півроку. Але при цьому встигла закастомізувати близько 100 речей. На питання, чому обрала саме таке незвичне хобі, відповідає:

 

“Обожнюю малювати! Після завершення навчання в художній школі вирішила спробувати розписувати тканину. Мені сподобалось, чому б не продовжити!”

 

Для розпису по тканині Катерина використовує акрилову фарбу. Натхнення черпає в інтернеті. Але замовники також висловлюють певні побажання на створення чогось “модненького” і особливого.

 

Після навчання у художній школі, де Катя добре себе зарекомендувала, почала навчання в Класичному приватному університеті на спеціальності “Графічний дизайн”. Тут майстриня вчиться робити рекламні банери, привітальні листівки, флаєри, плакати, зовнішню рекламу… Хоч і основної роботи немає, проте заробляє гроші від замовлень. Займається розсилкою в соціальних мережах, пропонуючи кастом чи дизайн.

 

Катерина дійсно може похизуватися крутим результатом: векторні зображення, робота з різними текстурами та інструментами. Насправді людина перетворює своє хобі на роботу, постійно у ньому зростаючи та поступово досягаючи нових висот!

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

27
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)