У будинку по Східній «оселилася» незаконна споруда

8 Червня в 16:37  0  1367

Події містаУ будинку по Східній «оселилася» незаконна споруда

До редакції Газети звернувся Дмитро Півненко, мешканець вулиці Східної, 10. Місяць тому чоловік для себе та сусідів власними силами у під’їзді дому звів металеву конструкцію, де можна було ставити велосипед чи дитячий візочок. Але сьогодні комунальники наполягають на тому щоб будівлю Дмитро зніс, спираючись на відсутність офіційного дозволу на її будівництво.


За словами Дмитра, дозвіл на будівництво мешканці будинку надали, але не всі. У  листі, що надійшов на адресу Дмитра від директора комунальної служби йдеться про примусове демонтування нежитлового приміщення терміном до 10 червня. Господарі зведеної конструкції не розуміють у чому їх вина і чому їм відмовляють у можливості користуватися загальним приміщенням?


Директор КУП «Житло - Сервіс» Олександр Луценко пояснив, що з самого початку була порушена процедура оформлення дозволу на проведення подібних робіт. Перш ніж приступити до зведення конструкції, необхідно звернутися у міськраду і зібрати підписи всіх мешканців вказаного будинку. Так як багатоповерхівки міста є власністю міськради, а комунальна установа їх балансоутримувачами, такі процедури оминути неможливо.


- На початку зведення конструкції нам повідомили про порушення і ми вислали адресату письмове попередження про незаконне будівництво та надали рекомендації щодо офіційного урегулювання питання. Нічого з того не було дотримано. Тому, навіть після зведення конструкції ми змушені будемо її демонтувати, згідно діючого закону, - говорить директор .


Сім’я Півненко розуміють всю складність ситуації, але сподіваються на підтримку інших мешканців будинку та вірять що встигнуть вирішити всі формальності аби не опинитися у збитку.

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 11.06.2018 10:16
Певно , що потрібно було б узгодити прибудову під сходами.Але, це когось "жаба" задавила, що сусід для себе зробив цю прибудову, Луценку від неї ні холодно , ні жарко, бо ця прибудова не перешкоджає доступ до підвальних комунікацій, які повинні обслуговуватися підприємством , яке очолює Луценко О.В. А ось самі "кладовки" в підвальних приміщеннях багатоповерхівок взагалі незаконні.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)