Нові реалії оренди офісів: кращі можливості та гнучкі ціни

12 Червня 2021 10:13  0  86

Ноу-хауНові реалії оренди офісів: кращі можливості та гнучкі ціни

Умови оренди офісних площ значно змінилися в умовах карантину

Рік, що минув став випробувальним часом для бізнесу. Через карантинні обмеження ділова сфера чуттєво просіла. Все більше площ комерційної нерухомості, які знаходяться в оренді, стають вакантними і залишаються невитребуваними. Але, не все так погано, як здається на перший погляд.

Так, причини просідання ділової спроможності очевидні. Частина бізнесу, втративши доходи, стає неспроможною оплачувати рахунки за оренду приміщень. Навіть коли орендатори отримують пропозиції по знижкам та відстрочкам оплат - часто не ризикують, оптимізуються чи взагалі зачиняються.

Але для більш стійких компаній, які впевнено дивляться в завтрашній день, цей час дає можливість змінити місце розташування офісів. Власники такого бізнесу розглядають варіанти переїзду на суттєво кращі площі.

Компанія A-OFFICE - безкоштовний сервіс з відкритою базою офісних пропозицій по оренді та продажу у всіх бізнес центрах і окремих будинках, офісних особняках м.Києва.

На ринку торгової нерухомості Києва росте конкуренція
Девелоперська активність впродовж першого півріччя 2020 року в основному не припинялася, незважаючи на пандемію і карантинні обмеження.

"Впродовж першого півріччя 2020 року було введено в експлуатацію сім офісних центрів з сумарною орендною площею близько 69 тис. 623 кв. м", - повідомили аналітики Colliers International (Україна).

Незважаючи на адаптивний карантин, що діє в Україні, ключові гравці на ринку офісної нерухомості в Києві повертаються до звичайної роботи, але все ж знаходяться в очікуванні, намагаючись пристосуватися до нових правил. Будівництво офісних проектів триває досі, і нові об'єкти вводяться в експлуатацію. Терміни введення в експлуатацію деяких об'єктів були перенесені, але подібне відбувалось і в звичайні роки до пандемії в Україні і світі. Співробітники багатьох міжнародних і українських компаній, особливо в ІТ сегменті, ще продовжують працювати видалено, але у своїй більшості від орендованих площ вони не відмовляються. Впродовж другого кварталу 2020 року вакантність на ринку офісної нерухомості в Києві виросла лише на 2% і у кінці червня досягла 8,8%, говорять експерти.

Гнучкість тарифів фіксується
Отже, пропозиція на ринку перевищує попит. Тому бізнесу саме час змінити клас орендованого приміщення і переїхати із старого офісного приміщення в сучасний бізнес-центр, при цьому залишається можливість зберегти бюджет компанії і в деяких випадках заощадити. Бізнес-центри пропонують антикризові цінові умови.

Внаслідок впливу пандемії СOVID-19 на ринок офісної нерухомості, орендодавці в сегменті стали гнучкими в переговорах, і базова орендна ставка на найкращі офісні приміщення в центральних районах міста знизилася приблизно на 10-15%.

Які приміщення найцікавіші для оренди під офіс?
В попиті орендарів готові офісні рішення - офіси з ремонтом, і гнучкими умовами оренди, які дозволяють регулювати термін оренди і площу приміщень. Нині орендарі більш практично і зважено підходять до вибору офісу - в попиті бюджетні рішення з хорошим рівнем якості і вдалим місцерозташуванням. У поєднанні з готовим ремонтом і лояльним лендлордом, саме такі офіси орендуються найшвидше.

Маємо надію, новий рік буде стартом інших практик і вдалого сучасного досвіду.

На а-оffice.com.ua ви можете самостійно знайти офіс в оренду, який сподобається вам по дизайну, географічному положенню, вартості, класу і домовиться про перегляд, або зателефонувати і отримати вигідну для вас пропозицію.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)