Привіт, нові штрафи

20 Лютого в 08:43  0  1338

АвтоМотоПривіт, нові штрафи

Наїзники сигвеїв і електросамокатів будуть прирівняні до учасників дорожнього руху

 

Народні депутати хочуть прирівняти користувачів персональних електромоторних транспортних засобів на дорозі до погоничів тварин, візників і велосипедистів. "Просимо вітати" законопроект №3023 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки окремих категорій учасників дорожнього руху (користувачів персонального легкого електротранспорту, велосипедистів і пішоходів)».

 

❓ Що передбачається?

Ввести в законодавче поле, яке регулює дорожній рух, поняття «користувачі персонального легкого електротранспорту» – електроскутерів, гіробордів, моноциклів і cигвеїв.

Змінами до закону «Про дорожній рух» передбачено визнання осіб, які користуються електроскутерами, гіробордами, моноциклами та cигвеями, учасниками дорожнього руху: «До учасників дорожнього руху належать водії та пасажири транспортних засобів, пішоходи, велосипедисти, погоничі тварин та користувачі персонального легкого електротранспорту».

 

При цьому, якщо користувачі персонального легкого електротранспорту ведуть свої транспортні засоби, а не їдуть на них, то прирівнюються до пішоходів, як нині мотоциклісти, коли котять мотоцикли.

 

❓ Яке покарання?

Статтю 127 КУпАП пропонують викласти у наступній редакції:

 

«Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами, користувачами персонального легкого електротранспорту та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин тягне за собою попередження або накладення штрафу до 5 неоподатковуваних мінімумів».

 

Тобто до 85 грн

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
20
Сміх
8
Жах
27
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)