Новим амбулаторіям на Пологівщині бути?

18 Червня в 07:44  0  634

На районіНовим амбулаторіям на Пологівщині бути?

З початку літа минулого року в Україні почав діяти проєкт президента України “Сільська медицина”. За умовами проєкту було прийнято рішення побудувати 18 нових амбулаторій в Запорізькій області.

 

В селі Пологи та в Інженерному ще з літа 2019 року розпочали будівництво медичних об'єктів.

 

Роботи розпочалися, але не завершилися. Бідівництво зупинилося, працівники роз'їхалися ще восени минулого року, а недобудовані сільські амбулаторії самотньо стоять в очікуванні завершення робіт.

 

Замовником робіт є Департамент Капітального Будівництва Запорізької ОДА. Підрядником виступала Дніпропетровська фірма "Укрбудремонттехнологія".

 

За словами головного інженера фірми забудовника, будівництво зупинилося, бо зупинилося його фінансування.

 

І все б нічого, якби не людський фактор.

 

Головна лікарка Пологівського ЦПМСД Анна Дуб повідомила, що будівельні матеріали, які залишив підрядник, почали розтягувати місцеві жителі.

 

За словами сільської голови, аби дістати будівельні матеріали, люди почали руйнувати навіть стіни новобудови.

 

“Проблема в тому, що я не можу поскаржитися навіть до поліції, бо не є власником будівництва. Натомість надіслала лист до Департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА про проблемну ситуацію, що складається навколо новобудов.

 

Наразі у Запорізькій області жодна з дев'яти амбулаторій недобудована", - коментує Анна Михайлівна.

 

«Замовник будівництва проводить новий тендер на визначення підрядника. На сьогоднішній день об'єкт не числиться на балансі громади, проте земельна ділянка під новобудовою в с. Інженерне знаходиться у постійному користуванні Пологівського ЦПМСД. Саме з цієї причини ми не маємо жодного впливу на ситуацію, але постійно моніторимо її. На даний момент ситуація почала вирішуватися. Сподіваємось, скоро будівництво буде завершено," - повідомляє голова Пологівської ОТГ Юрій Коноваленко.

 

«Об'єкт будівництва на с. Пологи знаходиться на балансі Департаменту Капітального Будівництва Запорізької ОДА.

 

Саме зараз там має завершитися тендер на зміну забудовника вказаного об'єкта. Це дійсно тимчасовий технічний момент. Здати об'єкт обіцяють до кінця року.
Допоки об'єкт не буде передано у власність громади, ми не можемо відповідати за ситуацію, проте постійно тримаємо руку на пульсі. Сподіваємось, що скоро проєкт буде завершено і запущено у роботу," - коментує голова Пологівської РДА Артур Крупський.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
7
Сміх
7
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)