Братик та сестричка знайшли нових батьків

11 Червня в 10:38  0  1340

На районіБратик та сестричка знайшли нових батьків

30 травня нових батьків та власну родину знайшли братик та сестричка, позбавлені батьківського піклування, які тривалий час жили у закладах для дітей, в очікуванні найрідніших людей, які заберуть їх в родину. І з цього часу почалася їхня історія влаштування. Кандидат в опікуни, ще взимку, познайомившись з хлопчиком, який перебував на лікуванні у Пологівській ЦРЛ, виявила бажання забрати дитину в свою родину та подарувати йому батьківську любов. Постійно відвідуючи малюка, громадянка дізналася, що цей хлопчик має старшу рідну сестричку, яка теж перебуває у закладі для дітей, і миттєво було прийнято рішення – забирати обох до родини.

 

Дивлячись на таку родину, в якій діти, на щастя, не стануть випускниками інтернатних закладів, так захотілося повірити, що помилки одних дорослих можуть виправити інші. Принаймні вже зараз по очах цих дітей можна сказати, що в них з’явилося відчуття впевненості, захисту та безмежної любові.

 

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

56
Супер
0
Сміх
1
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)