Пасажирам цікаво, чому у Пологах автобуси ходять рідше Есть фото

26 Листопада в 12:29  0  4180

Розклад рухуПасажирам цікаво, чому у Пологах автобуси ходять рідше

Часто до редакції звертаються пологівці із питаннями стосовно руху громадського транспорту. Люди виходять на зупинку у час, коли має йти автобус, але він не приходить.

 

Насправді, графік руху пологівських маршруток не змінювався, але через подорожчання паливно-мастильних матеріалів маршрутчики ТИМЧАСОВО скасували по кілька рейсів.

 

Маршрут № 5 протягом невизначеного терміну, наприклад, не відправлятиметься з АС о 8:35 і 9:10 згідно з графіком. І, відповідно, від Пологівського ОЕЗу о 8:50 і 9:30 автобус не ходить.

 

Маршрут № 7 у суботу, неділю і понеділок не йде о 14:40 з Першотравневої та о 15:15 - з ОЕЗу. З Першотравневої даний маршрут о 10:20 і 12:10 та з ОЕЗу об 11:15 і 12:55 ходить лише по понеділках.

 

Зранку не відправляється автобус із Поліг на Першотравневу о 9:00 і 9:30 (ПП Шапка).

 

У кожному автобусі перевізники розвісили оголошення з інформацією, які саме маршрути відмінено та з яких причин.

 

Перевізники також не приховують і, навпаки, вкотре заявляють про свої проблеми. Окрім дорогого пального, їх турбує ще одна «проблема» - значна кількість пільговиків. Пасажирів, які платять за проїзд, лише близько 20%, усі інші – пільговики.

 

Держава не повертає перевізникам кошти в повному обсязі за перевезення пільгової категорії пасажирів. Дане питання вкотре підніматиметься на нараді в міській раді, яка відбудеться у грудні.

 

Щойно отримаємо нову інформацію, повідомимо.

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)