У Пологах відкрили новий сервісний центр для пенсіонерів Есть фото Есть видео

30 Жовтня в 21:31  0  2051

На районіУ Пологах відкрили новий сервісний центр для пенсіонерів

Сьогодні, 30 жовтня, в нашому місті відкрили оновлений відділ для прийому громадян у Пенсійному фонді  - “Сервісний центр"

 


 

Оновлення відбулося відповідно до затверджених у лютому 2019 року єдиних стандартів з прийому громадян. Згідно них і ведуться роботи у всіх відділеннях Пенсійного фонду України.

 

Замінили старі столи на нові, більш зручні, оснащені сучасною необхідною технікою. Відтепер робота буде відбуватися оперативно і комфортно. У “Сервісному центрі” тепер відвідувачі матимуть змогу швидко та зручно отримати роз'яснення, інформацію та консультацію від фахівців.

 

За кожним робочим місцем закріплена відеофіксація. Кожен співробітник має персональний комп'ютер, принтер і сканер. Це робить їх роботу більш продуктивною та комфортною, а отже — професійною та більш якісною.

 

Варто сказати і про те, що змін зазнала і зала обслуговування. Відтепер там є плазма, Wi-fi зона і персональний ноутбук для клієнтів. За ним відвідувачі Пенсійного фонду можуть здійснити реєстрацію або роботу на веб-порталі.

 

На відкритті говорили про оновлене приміщення, позитивні наслідки проведеної роботи та перспективи на майбутнє.

 

Після урочистостей “Сервісний центр” прийняв і своїх перших відвідувачів. Вони мали змогу затестити покращенні умови роботи і найпершими відчути на собі зміни.

 

 

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
6
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)