У Пологівській громаді з’явилися інструктори з фізичної культури

23 Січня в 16:06  0  2237

На районіУ Пологівській громаді з’явилися інструктори з фізичної культури

З січня в КЗ «ПЦКД «Гірник» почали працювати ще три фахівці, які будуть представляти спортивний напрямок роботи закладу, - інструктори з фізичної культури.

 

Кожен закріплений за своїм старостинським округом: Ігор Межевич за Інженерненським старостинським округом, Інна Чепіжко – за Басанським, Петро Банько – за Семенівським. В завданнях інструкторів – розвиток спорту на території. Наприклад, Інна Чепіжко планує формувати дівчачу футбольну команду. Петро Банько – прививати дітям любов до шахів, шашок, настільного тенісу, інших видів спорту.

 

Цього тижня до Семенівського НВК завітали заступник міського голови Сергій Колісник, директор КЗ «ПЦКД «Гірник» Олександр Добровольський та голвоа Міської федерації футболу Микола Барабаш. Привезли подарунки – м’ячі, ракетки, маніжки, привітали з початком роботи та побажали наснаги, невгасимого ентузіазму, безперечних перемог і талановитих учнів.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
11
Сміх
4
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)