Зустрічайте нові 200 гривень

25 Лютого в 09:36  0  836

На Вкраїні та у світіЗустрічайте нові 200 гривень

Найближчим часом вам в руки може потрапити незвична на вигляд купюра номіналом 200 гривень. Не лякайтеся, це нова банкнота, яка 25 лютого вводить в обіг Нацбанк. По дизайну вона буде схожа на банкноти нового покоління гривні - номіналами 20, 50, 100, 500 і 1000 гривень.

 

- Нові купюри містять основні зображення банкнот 200 гривень попереднього зразка, мають аналогічні розміри і подібну колірну гамму, - повідомляють в НБУ.

 

- У той же час оновлена ​​банкнота має посилений захист. Зокрема, покращена рельєфність елементів друку, в тому числі елемента для людей з вадами зору. Змінено і вдосконалені ультрафіолетова і інфрачервоний захист, серійний номер чорного кольору виконаний шрифтом зі змінною висотою знаків і розташований вертикально уздовж правого краю зворотного боку банкноти. Крім того, на оновленій банкноті номіналом 200 гривень, як і на банкнотах нового покоління номіналами 100, 500 і 1000-гривень, використані два інноваційних захисні елементи. Один з них - це оптично змінний елемент SPARK, який виконаний у вигляді стилізованого зображення латаття і повинен поступово змінювати колір при зміні кута нахилу банкноти. Інший - "віконна" захисна стрічка, яка містить зображення номіналу і графічного знака гривні. Якщо міняти кут нахилу банкноти, спостерігається кінетичний ефект - змінюється напрямок руху її фонового зображення.

 

Нові та старі купюри будуть якийсь час перебувати в обігу одночасно. Згодом, у міру зносу старих банкнот, їх вилучать. Спеціально міняти старі гроші на нові не потрібно.

 


Джерело: kp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
1
Сміх
4
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)