Слідом за Водафоном у пологівців "ліг" інтернет від Укртелекому

29 Травня в 13:20  0  1112

Події містаСлідом за Водафоном у пологівців "ліг" інтернет від Укртелекому

Жителі Поліг скаржаться на відсутність інтернету

 

У Пологах городяни масово скаржаться на відсутність інтернету від національного оператора зв'язку - Укртелекому. Сьогодні в нашу редакцію надійшли дзвінки від незадоволених абонентів. Вони стверджують, що не мають змоги підключитися до всесвітньої павутини.

 

Розібратися в чому причина, за словами користувачів, неможливо просто тому, що сервіс в Укртелекомі по всій видимості геть відсутній. Спроби додзвонитися на гарячу лінію, в контакт-центр або куди-небудь ще закінчуються нічим. Вільних операторів немає, тому пропонують передзвонити пізніше. Як кажуть абоненти, перебої в мережі спостерігаються систематично. До того ж, жителі скаржаться на дорожнечу послуг.

 

Зв'язатися з техслужб "Укртелекому" щоб отримати інформацію, не змогли і ми. По всіх заявлених телефонами або не відповідають, або пропонують передзвонити пізніше, коли з'являться вільні оператори. Розповіли про причини неполадок в прес-службі оператора.

 

- У зв'язку з технічним збоєм обладнання в мережі інтернет доступу, у деяких абонентів по всіх регіонах України фіксуються проблеми з авторизацією. Фахівці компанії займалися усуненням наслідків збою вночі і вже відновили сервіс для частини абонентів. На жаль, проблема носить індивідуальний характер для кожної області, що ускладнює її оперативне рішення. Ми робимо все можливе для якнайшвидшого відновлення роботи послуги для абонентів у всіх регіонах.

 

Варто зауважити, що ситуація не вплинула на послуги голосового зв'язку - абоненти можуть користуватися телефоном.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
6
Сміх
16
Жах
34
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)