Гуляйпільська лікарня: із однієї кандидатури головного лікаря обрали зовсім іншу

29 Квітня в 08:22  0  1014

Новини ГуляйполяГуляйпільська лікарня: із однієї кандидатури головного лікаря обрали зовсім іншу

Затягнута історія із обранням головного лікаря, здавалося б, закінчилася на визнанні кандидатури Віталія Романька, але все не так просто. Так, Віталій відмовився повторно подавати заяву на участь у конкурсі на пост директора КНП «Гуляйпільська ЦРЛ». Попередній етап конкурсу не виграв через те, що більша частина депутатів утрималась і голосувала “проти” його кандидатури.

 

Поки Віталій Романько єдиний, хто подавав заявку разом із усіма необхідними документами, подав позов на рішення районної ради до суду, було повторно оголошено новий конкурс.

 

Основною кандидатурою на пост директор лікарні став Лелик Валерій Миколайович, заступник в.о. директора Гуляйпільської лікарні. За сумісництвом Валерій Миколайович працював лікарем анастезіологом.

 

Чергова сесія районної ради відбулася 22 квітня. Першочергово розглядалося питання обрання директора КНП «Гуляйпільська ЦРЛ». Одноголосно, 29 депутатів із 30, підтримали кандидатуру Лелика Валерія.

 

Для цього кандидата умови були максимально комфортними: присутні депутати не перебивали його і не шукали причин відмовити в участі у конкурсі. У цілковитій тиші кандидат мав змогу розповісти про себе, плани на майбутню роботу і відповісти на запитання.

 

Новообраний директор Гуляйпільської лікарні має плани щодо збільшення кількості пакетів послуг, скорочення медичного персоналу під прапором “оптимізації” та закупівлю обладнання для діагностики онкологічних захворювань.

 

Але активісти об'єднання “Гуляйпільська громада” не бачать в такому рішенні депутатів нічого доброго.

 

“Я не вірю в те, що людина, яка вже мала певні повноваження на минулій посаді, зробить щось позитивне. В одному селі 10 пакетів медичних послуг, тоді як в Гуляйпіллі, де 30 000 населення, всього три.

 

Усунули кандидатуру кваліфікованого лікаря, не дали змоги стати керівником лікарні лікареві від Бога!” — коментує ситуацію Ярослав Хоменко, один із активістів.

 

Нагадаємо, що у квітні 2018 року Лелик Валерій Миколайович вже був претендентом на посаду головного лікаря Гуляйпільської лікарні, але обраним не був.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
4
Сміх
6
Жах
26
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)