До 1 липня 2017 року неприбутковим організаціям необхідно підтвердити свій статус

14 Червня в 17:27  0  666

На районіДо 1 липня 2017 року неприбутковим організаціям необхідно підтвердити свій статус

Пологівська ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 року №195 внесено зміни до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій.

 

Так, неприбуткові організації, які не відповідають вимогам п.133.4.1 ст.133 Податкового кодексу України, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі - Реєстр), зобов'язані до 1 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність до норм чинного законодавства та одночасно подати копії таких документів до контролюючого органу.

 

Після 1 липня 2017 року неприбуткові організації, які не привели свої установчі документи у відповідність до норм Податкового кодексу України, буде виключено контролюючим органом з Реєстру. Для релігійних неприбуткових організацій термін подовжено до 1 січня 2018 року.

 

Наразі, по Пологівській ОДПІ до Реєстру включено 950 організацій, 711 організацій ( або 75 відс.) вже підтвердили статус неприбутковості.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)