РНБО: Україну не омине коронавірус, але уряд готовий реагувати

28 Лютого в 09:06  0  726

На Вкраїні та у світіРНБО: Україну не омине коронавірус, але уряд готовий реагувати

У нас підготовлена санітарна авіація, але репетувати не треба, наразі приводів для паніки нема, - Данілов

 

Секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі програми "Право на владу" зауважив, що на превеликий жаль, в Україні очікують поодинокі випадки коронавірусу.

 

На питання телеведучої "Чи ви наважитеся зараз сказати, що шановні українці, епідемія буде, але…" Данілов відповів, що він може запевнити, що Україна готова до епідемії, але приводів для того наразі немає.

 

Шановні друзі, шановні українці, я думаю, що нашу країну поодинокі випадки не оминуть, але я можу сказати, що ми потужно підготовлені, ми розуміємо логістику. Якщо щось відбуватиметься, ми навіть деякі речі з Африки забрали, аби вони були тут і використовувалися,
– зазначив Данілов.

 

Що саме привезли з Африки Данілов не розповів, але вказав, що Арсен Аваков багатьох здивує підготовкою, щоб запобігти поширенню коронавірусу в Україні. Речі, які повернули, будуть використовувати у разі потреби.

 

У нас підготовлена санітарна авіація, але репетувати не треба, наразі приводів для паніки немає. Коронавірусу підтвердженого немає, 11 тисяч готових лікарських місць готові. Лікарі вірусологи в країні ще лишилися, – додав пан Олексій.

 

При цьому, глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус заявив: будь-яка країна, яка сподівається, що її омине новий коронавірус, "сильно помиляється".

 

"Жодній країні не слід сподіватися, що у неї не буде випадків захворювання. Це було би фатальною помилкою, в прямому сенсі слова.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
12
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)