В Азовському морі бичок стане дефіцитно рибою

25 Січня 2021 10:40  0  1955

У регіоніВ Азовському морі бичок стане дефіцитно рибою

Серйозні зміни клімату призвели до того, що в Азовському морі поступово змінюється видовий склад риби. Все менше стає бичка, зате з'являється інша риба.

 

А все тому, що через потепління відбувається випаровування води і підвищується її солоність. Вона вже збільшилася в 1,5-2 рази зазначає директор Національного Приазовського парку Дмитро Воловик.

 

Всі відпочиваючі помітили, як збільшилася кількість дельфінів-азовки в морі.

 

- До нас також прийшов азовський оселедець, спостерігається збільшення атерини, пікторіни, всякої шершавки - тюльки. Відповідно, за цими живими ресурсами йдуть хижаки, адже закон харчового ланцюжка зберігається завжди. Тому у нас почали помічати збільшення числа дельфіна-азовки, він прийшов в досить великій кількості - десь 150 особин. Це те, що вдалося зафіксувати, а насправді його трохи більше. Він йде за міграцією оселедця, - зазначив директор Національного парку.

 

Дмитро Воловик також розповів про те, що популяція бичка значно знижується:

 

- Солоність впливає і на зниження популяції бичка. Він знаходиться в пригніченому стані, таке середовище проживання йому не підходить. Хоча, здебільшого, значне зменшення пов'язано з рибальським промислом, - підкреслив Дмитро Воловик.

 


Джерело: ria-m.tv

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
7
Сміх
29
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)