"Районка" просить усіх небайдужих підтримати петицію до Президента України щодо "пологівського" маніяка

19 Вересня в 10:50  0  5847

Події міста"Районка" просить усіх небайдужих підтримати петицію до Президента України щодо "пологівського" маніяка

Петиція оприлюднена на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України

 

"Мешканці Пологівського району Запорізької області обурені інформацією, що розповсюджена інтернетом стосовно "пологівського маніяка" Сергія Ткача, який відбуває довічне ув’язнення у Житомирській тюрмі. Там повідомляється, що нелюд одружився, має новонароджену доньку і мріє ще про дітей. ЯК ЦЕ МОЖЕ БУТИ?! Десятки  відібраних життів, скалічених доль – а маніяк насолоджується життям за ґратами! За державний кошт, і за наші, пологівські гроші.

 

Ми поцікавились умовами утримання довічноув’язнених у Житомирській тюрмі. Виявляється, що ув’язнені мають телевізор, бібліотеку, мало не домашню кухню, побачення 4 години на місяць або 2 доби раз у три місяці. Ще до того ж не працюють!

 

В Україні наслідують принцип "гуманізації" процесу відбуття покарання, декларований Євросоюзом. Але ж Європейські пенітенціарні правила (остання редакція 2006р.) носить рекомендаційний характер з поправками на національне законодавство і саме вони проголошують: "Осуджений зобов’язаний працювати"! Це не є предметом обговорення.

 

"Європейські стандарти" - це не вседозволеність для ув’язнених. Це принцип відповідальності перед майбутніми поколіннями, усвідомлення наслідків своїх дій, їх вплив на життя людей у майбутньому.У зв’язку з цим, ми вимагаємо посилення умов утримання Сергія Ткача, можливо, навіть як виключення із правил. На нього не повинні поширюватися якісь послаблення чи пільги незалежно від поведінки за ґратами. Зобов’язати його працювати, скасувати право на побачення, позбавити зручностей перебування у камері. Бо це – нелюд, він відібрав десятки життів, і права людини для нього мають бути обмеженими!"

 

З такою петицією Газета звернулась на Офіційне інтернет-представництво Президента України. Ми обурені тим, що відбувається. Наразі Петиція оприлюднена на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.  Звертаємося до усіх небайдужих з проханням розповсюдити цю інформацію якомога ширше: серед своїх колег, друзів, родичів у межах міста, району, області чи за її межами, адже це не тільки "пологівський" маніяк. Цей нелюд не може, не має морального права насолоджуватися життям. Наразі петиція має лише 99 голосів з 25000 потрібних, аби її розглянули. Залишилось тільки 53 дні на збір підписів. Ви ще можете її підписати!

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)