Деякі українці ніколи не захворіють на COVID-19

8 Лютого 2021 09:00  0  831

Здоров'яДеякі українці ніколи не захворіють на COVID-19

Лікар-інфекціоніст пояснив чому

 

Частина українців ніколи не захворіє на коронавірус, оскільки їхня імунна система побудована так, що "не пускає туди вірус".

 

Український лікар-інфекціоніст Євген Дубровський пояснив це вродженими чинниками, і це підтверджено на практиці. Деякі люди навіть при дуже близькому контакті з інфікованими так і не захворіли на COVID-19.

 

"Є прошарок людей, які не захворіють взагалі. Їхня імунна система побудована так, що не пускає цей вірус. Він не може ніде прикріпитися або ж швидко знищується неспецифічними вродженими чинниками. На практиці бачимо людей, які не хворіють, хоч реально мають близький контакт. Таке є і серед лікарів", - говорить він.

 

Дубровський розповідає, що COVID-19 небезпечний своїми ускладненнями. При цьому людей не рятують антибіотики, а кроворозріджувальні препарати, які важливо почати приймати вчасно. Це пов'язано з тим, що інфекція викликає утворення тромбів, мікротромбів. Що загрожує інсультами, інфарктами, а також тромбоемболічними ускладненнями в легенях.

 

"Основна група ризику - пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, люди з надмірною вагою, діабетом. Якщо сімейний лікар, навіть не бачачи своїх пацієнтів (що неправильно), надавав правильні рекомендації - це могло врятувати їх від важких наслідків", - підсумував він.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
4
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)