Школи в Україні перевірятимуть по-новому

19 Квітня в 07:14  0  1145

ОсвітаШколи в Україні перевірятимуть по-новому

На відміну від атестації, він має стати інструментом підтримки закладів

 

Набув чинності Наказ МОН, яким визначено новий механізм перевірки шкіл. На відміну від атестації, він має стати інструментом підтримки закладів. Про це розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

 

- Інституційний аудит здійснюватиме Державна служба якості освіти та її територіальні органи. Роботу закладу оцінюватиме окремо створена експертна група. До її складу входитимуть освітяни, що мають досвід роботи у школі не менше 5 років, вищу педагогічну освіту чи вищу кваліфікаційну категорію, а також пройшли спеціальне навчання», – повідомила Лілія Гриневич.

 

В експертній групі має бути не більше 12, але не менше 3 членів. До її роботи можуть долучити представників громадськості.

 

Під час оцінювання закладу враховуватимуть думки учасників освітнього процесу. Тому, окрім спостережень за освітньою діяльністю та відвідування навчальних занять, експертна група може проводити опитування серед педпрацівників, а також учнів та батьків. Передбачено, що інституційний аудит здійснюватимуть за 4 напрямами: освітнє середовище закладу; система оцінювання здобувачів освіти; педагогічна діяльність педпрацівників закладу; управлінські процеси закладу.

 

Інституційний аудит здійснюватимуть планово раз на 10 років, відповідно до перспективних та річних планів. Триватиме аудит у закладі не більше 10 днів. Але для шкіл, що мають до 50 працівників, за календарний рік оцінювання триватиме не більше 5 днів.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)