Куйбишани передумали: “Таврійськом” бути вже не хочуть

20 Січня 2016 13:32  0  2032

Новини БільмакаКуйбишани передумали: “Таврійськом” бути вже не хочуть

Переназвати Куйбишеве на Таврійськ, так жителі селища вирішили ще у листопаді 2015 року в рамках декомунізації. Тоді, таке рішення ухвалили після обговорень із громадськістю, анонімного анкетуваня і рішення сесії селищної ради. Пропозицію, щодо нового варіанту передали до Запорізької ОДА, звідти на ухвалення направили документи до Верховної Ради. Згідно закону відповідь мали надати у тримісячний термін, однак жителі селища передумали.

 

Як розповів журналістам інтернет-порталу rayonka.com селищний голова Куйбишева Павло Будник, останнім часом почали надходити скарги та нарікання, значна частина куйбишан висловлюють невдоволеність новим ім’ям для селища.

 

- Насправді населених пунктів під назвою Таврійськ у Запорізькій області і на території України близько 10-ти. На це вказали і у Інституті Національної пам’яті. Куйбишани не хочуть бути одними із. Певне, коли декілька місяців тому, серед місцевих жителів проводили анонімне опитування куйбишани не досить серйозно поставилися до перейменування, не всі проявили громадську активність та висловили свою думку.

 

Коли діло дійшло до офіційного рішення думка населення змінилася. Наразі процедуру перейменування на Таврійськ офіційно призупинили. - поділився голова селища.

 

Тепер жителям Куйбишева доведеться шукати нові варіанти назви. На початку лютого планується знову організувати громадські обговорення. Поки серед варіантів запропонованих місцевими відомі: Добродар, Святопіль, Благопіль, Старокам’янка. Подумати над новою назвою ще є час, однак його не так багато, згідно закону визначитися із новим ім’ям селище має до 21-го лютого 2016 року.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)