В Україні банк пообіцяв подарувати iPhone 7 всім, хто відмовиться від прізвища "Путін"

8 Листопада в 07:15  0  340

На Вкраїні та у світіВ Україні банк пообіцяв подарувати iPhone 7 всім, хто відмовиться від прізвища "Путін"

За інформацією Горохівського, в Україні 24 людини з прізвищем Сталін, 45 Берій і 113 Путіних

 

7 листопада перший заступник голови українського "Приватбанку" Олег Гороховський пообіцяв, що його компанія подарує iPhone 7 жителям Росії і України, які змінять своє прізвище з "Путін" на будь-яку іншу.

 

За словами Горохівського, він з колегами обговорював рекламну акцію інтернет-магазину електроніки "Алло", в рамках якої кілька українців заради iPhone 7 поміняли свої ім'я та прізвище на "Айфон сiм".

 

Перший заступник голови банку відзначив, що якщо вже люди так просто відмовляються від свого імені та прізвища, то чому багато з них продовжують жити з прізвищами на кшталт Путін або Сталін.

 

За інформацією Горохівського, в Україні 24 людини з прізвищем Сталін, 45 Берій, 113 Путіних і 11 Чикатило (і ще чотири чекати).

 

Він пообіцяв, що будь-яка людина, який змінить таке прізвище на будь-яку іншу, отримає в подарунок iPhone 6, а ті, хто відмовиться від прізвища Путін – iPhone 7. Горохівський не уточнив, як довго триватиме акція, і хто саме і на яких умовах буде видавати смартфони, але зазначив, що в ній можуть брати участь і росіяни.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)