Пологівчанку «не пустили» в «Індустріалбанк»

4 Жовтня 2013 15:26  0  2861

Народна новинаПологівчанку «не пустили» в «Індустріалбанк»

Вчора на адресу Газети надійшов лист від нашої читачки Світлани Філоненко. До вашої уваги зміст цього листа:

 

«Добрий день, «Районка»! Хочу розповісти про «турботу» банків щодо своїх клієнтів. Сьогодні у справах зайшла до найближчого банку, ним виявився «Індустріалбанк» на мікрорайоні Пологи-5. Перед входом в сам банк є невеличкий коридорчик, де, зазвичай, люди чекають своєї черги до каси. Про відсутність будь якого обігріву там я мовчу, та ще й зі стелі сьогодні текла вода. (Погода сьогодні, бачили, яка!) Хотіла зайти в операційну залу, де була АЖ одна людина, але охоронець зупинив, сказавши, що входити можна тільки по одному. Поки чекала своєї черги, змерзла. Тому зробила висновок, що краще вже йти на пошту, ніж в такі «турботливі» банки.»

 

Газета адресувала лист начальнику пологівського відділення «Індустріалбанк», що знаходиться в Пологах-5, Тетяні Кулєк. Вона пояснила, що охоронець діяв згідно своїх обов’язків, адже за правилами, більше двох осіб біля каси знаходитися не повинно.

 

- Охоронець виконував свої обов’язки. Якщо в касі знаходиться значна сума, то взагалі, більше однієї людини біля каси не повинно бути. Все в цілях безпеки банку, його працівників і клієнтів, тим паче, що наше відділення знаходиться біля проїзної автодороги. У нас касир не обгороджений бар’єром від відвідувачів. Ніхто не знає, яка людина зайшла до банку – «своя» чи «чужа», - зазначила Тетяна Олександрівна. – Тим паче, що у нас виникла форс мажорна ситуація – нас «підтопило».

 

Вранці ми ліквідовували наслідки «потопу». Прикро, що людина залишилася незадоволеною після відвідування нашого банку, але приміщення відділення не пристосоване для сплачення комунальних послуг, у нас працює лише одна каса, яку обслуговує один касир. Наші клієнти повинні враховувати це. Зауважу, що на початку десятої години черги вже не було. Багато наших клієнтів, навпаки, всім задоволені, адже коли людина здійснює фінансову операцію, ніхто сторонній за цим не спостерігає. Для багатьох – це важливо.

 

Тетяна Олександрівна також додала, що раніше у відділені діяв пропускний режим.

 

 

Довідково:

 

Минулого року українські правоохоронці зареєстрували 712 нападів та пограбувань закладів, де зберігаються кошти і дорогоцінності. Зокрема, 453 таких злочини сталося у банках. Крім цього, дев’ять разів нападали на пункти обміну валют та тричі на інкасаторські автомобілі.

 

З початку 2013 року, як повідомляє МВС, пограбування сталося в 181 банку. Чотири рази нападали на пункти обміну валют, тричі – на інкасаторські засоби пересування та двічі – на самих інкасаторів.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)