НЕ «ПИЛИЛИ», А ПОВЕРНУЛИ

29 Листопада в 17:50  0  513

У регіоніНЕ «ПИЛИЛИ», А ПОВЕРНУЛИ

Нажаль, в нашій країні традиційно, перед виборами будь-якого рівня, активізуються різного роду брудні технології. Так, виборчі перегони 2015 року, багатьом із нас запам’яталися гучними скандальними заявами про причетність відомого правозахисника, депутата райради Вячеслава Колесникова до земельних оборудок та розкрадання бюджетних коштів. Горе «викривачі» особливо не вибираючи висловлювань поливали брудом, як самого Вячеслава Ігоровича, так і членів його сім’ї, друзів, поширювали сумнівні списки начебто вкрадених земельних ділянок. Необізнаному читачеві нічого не залишалось як повірити таким «майже офіційним» документам й обрушити свій гнів та обурення, як на обласного лідера – Вячеслава Колесникова, так і на партію «Батьківщина» в цілому.

 

Пропоную відкласти емоції в сторону і розібратись – що до чого в цій історії.

 

Найкращим джерелом реальних фактів є реєстр судових рішень. Протягом 2014 – 2017 років на підставі рішень суду було визнано незаконними та скасовано низку розпоряджень Запорізької районної державної адміністрації й у примусовому порядку були повернені на користь держави:

 

34 гектарів садів на території Новоолександрівської сільської ради Запорізького району;

 

19 гектарів землі на території Григорівської сільської ради Запорізького району;

 

13 гектарів соснового лісу на території Розумівської сільської ради Запорізького району тощо.

 

Вивчаємо документи далі. Від імені держави у зазначених процесах виступала місцева прокуратура. І тут перша цікава знахідка – зустрічаємо прізвища Вячеслава Колесникова, Сергія Соболєва, прокурора Владислава Куценко. У якій якості? Як виявилося саме правозахисник Вячеслав Колесников та народний депутат Сергій Соболєв звернулися до органів прокуратури, вказали на порушення законодавства з боку Запорізької районної державної адміністрації при виділенні земель та ініціювали її повернення.

 

Тож що у нас виходить, що борючись за справедливість, сам ризикуєш стати жертвою?

 

Остаточну крапку в цій історії поставив Запорізький районний суд Запорізької області у справі № 317/4062/15 – суд визнав, що розповсюджена ЗМІ інформація про земельні оборудки, розкрадання бюджетних коштів та відкриті кримінальні справи не достовірна та не відповідає дійсності.

 

На кінець наводимо коментар Вячеслава Колесникова з цього питання:

 

Підіймаючи весь цей галас, називаючи біле чорним, деякі особи намагалися зломити мене, вони вважали, що я втрачу віру в справедливість, підтримку соратників, але я та наша команда - ми витримали цей натиск, ми в судах показали справжні обличчя та відкрили прізвища земельних дерибанщиків, - наголосив Вячеслав Колесников, а також додав – Я своєї справи не покину, й надалі всі незаконні оборудки будуть скасовуватися судом. А для земельних дерибанщиків у мене є одна порада – не витрачайте кошти на замовні брудні статті, краще накопичуйте їх на професійних адвокатів!

 

Підготувала Вікторія Пошукай

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)