Ситуація: пологівець не отримав допомогу від медика

26 Жовтня в 21:15  0  1545

Події містаСитуація: пологівець не отримав допомогу від медика

Пологівцю Сергію в око потрапила металева стружка. Чоловік терпів гострий біль три дні, не міг попасти на прийом до офтальмолога. Як з'ясувалося лікар у поліклініці веде прийом до 10 години, потім проводить профогляд на одному з підприємств міста. Сьогодні вдалось застати офтальмолога у лікарні. На прийомі лікар попросила пацієнта надати медичну картку. Карти при ньому не було. Зі слів чоловіка, про причину його візиту, лікар не став слухати.


Аби отримати необхідну термінову допомогу, Сергій змушений був звернутися у лікарню сусідського Оріхівського району. Там лікар встановив діагноз: наявність чужорідного тіла у роговиці ока. Чоловікові надали допомогу не зважаючи на відсутність медичної картки.

 

Головний лікар Пологівської ЦРЛ Роман Кравченко пояснює, що в разі потреби надання невідкладної медичної допомоги, лікаря доставлять у поліклініку і допоможуть пацієнту. За відсутності лікаря можна звернутися до завідувач поліклініки й пояснити ситуацію. Наявність медичної картки у пацієнта при зверненні до спеціаліста - це дотримання стандартів роботи, та якщо її та не має на момент звернення, у допомозі не відмовлять.

 

Стосовно даної ситуації, офтальмолог пояснила головному лікарю, що чоловік який зайшов до кабінету абсолютно нічого не сказав про проблему і на вимогу надати медичну карту, просто пішов геть!
Подібних ситуацій непорозумінь пацієнтів з лікарями - безліч. За словами головного лікаря заяв зі скаргами на лікарів отримує по кілька в день. Такі розбирають кожну індивідуально.


Питання у тому, чи є зміни після подібних розглядів у відношенні лікарів до пацієнтів і своєї роботи? Потрібно розуміти людину якій болить і не дивно, що на даний момент її цікавить тільки одне. Через що і самі пацієнти не завжди дотримуються правил етикету, не завжди ввічливо себе поводять. Та якщо ми прагнемо жити у здоровому зміненому суспільстві, в першу чергу варто почати зміни з себе.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)