Інтернет-конкурс на акторську роль: участь взяв пологівець Назар Устінцев

12 Листопада 2019 15:12  0  2058

Знай нашихІнтернет-конкурс на акторську роль: участь взяв пологівець Назар Устінцев

До прем’єри національного українського ігрового фільму «Захар Беркут» Visa і FILM.UA проводять Акцію «Подорож у захопливий світ кіно»

 

Участь у конкурсі із головним призом на акторську роль в одному з проєктів FILM. UA взяв колишній вихованець гімназії "Основа" Назар Устінцев.

 

Ще із шкільних років Назар заявив про себе як про творчу людину декламацією віршів, співом та зйомками блогерських відео. Знаний у Пологах своєю активною позицією він не зупинився і тоді, вже як покинув рідне місто.

 

Сьогодні хлопець займається блогінгом, записує кліпи і рекламні ролики. Та окрім цього мріє і про великий екран.

 

“Для мене це дуже велика можливість, бо я мрію про сферу кіно. Тим паче, це вже не перший випадок, коли я впевнено йду до цієї мети”, — поділився Назар.

 

Акція має декілька заохочувальних призів, які вже були розподілені. Але головний приз — другорядна роль у фільмі FILM.UA, який будуть знімати до кінця наступного року.

 

Доречі, конкурсне відео хлопець надіслав в останній день подачі заявок. Праця була плідною і кропіткою.

 

Назар уважно перечитував умови епізоду,який треба відзняти на оцінку суддів і помітив, що монолог потрібно зачитувати так щоб не почули монголи що чатують поряд”, а отже — дуже тихо.

 

 

“Мене тоді дуже здивувало, що деякі учасники зачитували промову дуже голосно. Бо останнє речення натякає, що це варто робити досить тихо”.

 

Про таку цікаву можливість Назару розповіла його дівчина: “Вона часто говорить мені про такі конкурси. І я завжди в них беру участь”.

 

Зараз хлопець і його команда мають замовників на рекламні відео та кліпи навіть із Німеччини. Але головна мета — зняти власний фільм.

 

Ми ж дякуємо Назару Устінцеву за його активність поза межами не тільки міста, а і навіть України. І бажаємо творчих злетів і натхнення.

 

Проголосувати за Назара можна за цим посиланням

 


 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
2
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)