Сьогодні наш доброволець у зоні АТО святкує 30-річчя Есть фото Есть видео

25 Грудня в 15:37  0  2581

Знай нашихСьогодні наш доброволець у зоні АТО святкує 30-річчя

У пологівського солдата, який пішов на війну добровольцем, ВИТАЛІЯ ДОРОШЕНКА, сьогодні день народження. Він святкує свій 30-річний ювілей, захищаючи рідну землю від ворогів.


Так, можливо, зараз він не в колі своїх рідних, друзів, а у колі побратимів. І, можливо, не солодкий торт зараз радує Віталія, а звичайна каша, і він не задуває свічки на торті, а знищує вогонь супротивників. Але це все заради нас, нашого миру, спокою нашої держави та мирного неба над кожним із нас.


Троюрідний брат Костянтин пишається Віталієм, адже він подався до військових лав добровільно.


- З весни, майже півроку, він захищає нашу землю у зоні АТО. Весь цей час рідні чули його лише по телефону. Вдома на Віталія чекають батьки, старша сестра, бабусі, які з нетерпінням хочуть побачити його та зігріти любов’ю, теплом у сімейному колі. Коли ж він повернеться, ніхто не знає, - розповідає Костянтин.


На сторінці Віталія у соцмережі написані чудові слова, які підкреслюють його силу, мужність та відданість Батьківщині:


«Присягаю ніколи не зрадити Козацтво, відстоювати споконвічні цінності українського народу: духовність, патріотизм, любов до Бога, любов до людини i всього живого, шанувати батьків, сприяти вихованню молоді, виконувати закони України. Зобов’язуюсь своїм життєвим прикладом, своїми вчинками та словами сприяти відродженню у людей поваги до козацтва. До останнього подиху служити Богу, народу, Україні. Я присягаю в цьому Господу із доброї волі, свідомо і за покликом своєї душі перед усім козацьким товариством! Слава Україні! Слава Українському Козацтву!»


Як бачимо, кожне слово пронизане любов’ю, силою та відвагою, а головне, він обіцяє до останнього подиху служити Богу, народу, Україні. Ми пишаємось і завжди пам’ятатимемо таких земляків. Він для нас - справжня гордість! Його честь та відвага захоплює.


Тому сьогодні від усієї душі, з повагою газета «Районка» та активісти Пологівщини поздоровляють Віталія з ювілейним днем народження. Ми бажаємо незламного духу, нестримної волі до життя і, звичайно ж, мирного неба над головою та рідної землі під ногами! Слава нашому герою, захиснику Вітчизни!

 

Фото взяті з соцмережі «Вконтакті», зі сторінки Віталія Дорошенка


Відео подарували його друзі на 6 грудня, до Дня Збройних сил України.

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)