Майстер-клас з нарощування… ялинки Есть фото

22 Грудня в 13:04  0  1944

Живемо вдомаМайстер-клас з нарощування… ялинки

Такого ви ще не бачили! Але це цілком реально.

 

Якщо ви придбали ялинку не зовсім пишну, докупіть ще кілька гілочок. Вдома встановіть зрубану ялинку на спеціальну підставку і зафіксуйте дерево у прямому положенні. І за годинку отримаєте пишну ялинку!

 

Вам потрібні:
- гілочки сосни (ялинки) різної довжини;
- електродрель із різними діаметрами сверла;
- гострий ніж для заточення гілки;
- тоненька проволока (леска) для підв’язування важких гілок.

 

 

Для початку виберіть гарну сторону ялинки (тильну) та місця, де вона не зовсім пишна. Для заповнення пустих місць приготуйте відповідні за довжиною гілочки. Просверліть у стовбурі дірочку, звертаючи увагу на те, щоб гілка не дивилась в інший бік. Потім застружіть обрану гілочку і вставте в отвір, зроблений на стовбурі. За необхідності підв’яжіть проволокою, що впевнено трималась. І, на останок, додайте трішки натурдекору – шишок. Їх можна назбирати у лісі і схожим способом прикріпити, застосовуючи тоненькі саморізи.

 

Не бійтесь, що така ялинка швидко пожовтіє. Цей спосіб дуже схожий на природний спосіб «прищеплення».

 

До речі, ніколи не ставте зрубану натуральну ялинку вдома поруч із каміном, піччю або іншим обігрівачем. Від близького джерела тепла натуральна ялинка засохне і осипеться ще до закінчення свят. Якщо є можливість, краще поставити зрубану ялинку біля вікна або ближче до балкону, де прохолодніше. Підставку для зрубаної ялинки можна зверху прикрити спеціальною круглою спідницею для ялинки. На ній згодом будуть розташовуватися подарунки.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)