На що сьогодні виділили кошти та дали свою згоду народні обранці міста? Есть фото

24 Березня в 14:16  0  801

Події містаНа що сьогодні виділили кошти та дали свою згоду народні обранці міста?

Сьогодні, 24 березня, народні обранці зібралися на двадцять третю сесію Пологівської міської ради. За сесійний час встигли розглянути та проголосувати за 40 питань порядку денного.

 

В першу чергу міський голова Юрій Коноваленко представив загалу нового директора КБК «Гірник» Олександра Добровольського та надав слово для звернення керівнику фракції «Опозиційний блок» Ларисі Стасовій. У зверненні «Опозиційний блок» висловив протест проти політичної дискримінації, яку проводить влада в соціальній, культурній та правовій сферах життя українців. У зверненні прозвучала вимога до влади відмовитися від блокад, заборон і кримінальних переслідувань, як методів вирішення внутрішньополітичних проблем.

 

Після звершення виступу депутати почали розгляд питань порядку денного.

 

Першим і одним із найважливіших на сесії стало питання на актуальну на сьогодні тему об’єднання громади. Проголосувавши, депутати дали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад міста Пологи, сіл Інженерне, Новофедорівка, Павлівське, Новокарлівка, Багате, Українське Інженерненської сільської ради, сіл Костянтинівка, Решетилівське, Чумацьке Костянтинівської сільської ради, сіл Новоселівка, Шевченки, Межиріч Новоселівської сільської ради, сіл Семенівка, Дмитрівське, нова Дача, Семенівської сільської ради, сіл Федорівка, Балочки, Бурлацьке, Золота Поляна, Красноселівка, Хліборобне, Чкалова, Тренове Федорівської сільської ради у Пологівську об’єднану територіальну громаду з центром у місті Пологи. До складу робочої групи з підготовки проектів рішень щодо об’єднання громади делегували пологівського міського голову. Окрім того, до неї увійдуть сільські голови сіл, які дали згоду на об’єднання. До речі, вони теж були присутні на сьогоднішній сесії.

 

В рамках програми «Захисту населення і території Пологівської міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» на 2017 рік з вільного залишку депутати виділили 45 000 грн. для покращення матеріально-технічного стану ДПРЧ-21 ГУ ДСНС України в Запорізькій області. Іншу частину вільного залишку, 45 000 грн., депутати виділили для встановлення ґрат на вікна та двері для забезпечення укріплення адмінбудівлі Пологівського відділу поліції.

 

Окрім цього народні обранці надали фінансову підтримку «Міськводоканалу» та «Житло-Сервісу», проголосували за програми благоустрою міста. Відбулися перерозподіли коштів в програмах «Утримання автомобільних доріг загальноміського значення» та «Ремонт дорожнього покриття прибудинкових територій та пішохідних доріжок».


Було також надано дозвіл виконкому міськради на замовлення та розробку детального плану території по вул. Магістральній для реконструкції автозаправочної станції з влаштуванням автогазозаправного пункту. Джерелом фінансування даної реконструкції виступає ТОВ «Немирів-Ойл», який є власником заправки по Магістральній, 530, однак воно не має права на замовлення та розробку плану території. Тому змовником виступить міська рада.


В програму «Розвиток міста Пологи» внесли зміни: збільшили видатки на проект та виконання робіт щодо реконструкції вуличного освітлення паркової зони від пров. Сєдова до річки Конки на суму 39 497 грн. та доповнили програму ще одним заходом – виготовленням проекту реконструкції скверу по вул. Щасливій, 83 на суму 19 986 грн. Щодо останнього заходу, зазначимо, що учні гімназії «Основа» успішно захистили в області проект «Граніт науки» та отримали грант на створення поблизу гімназії паркової зони, в центрі якого встановлення монументу під назвою «Граніт науки». На реалізацію проекту теж потрібен проект.


Проголосували депутати за збільшення видатків на придбання контейнерів для збору ТПВ в сумі 38 742 грн. Тепер сума програми «Природоохоронні заходи по КУП «Житло-Сервіс» становитиме 136 042 грн. Однак її треба буде погодити на екологічній комісії. До речі, комунальники вже закупили та встановили в місті 12 якісних контейнерів для ТПВ.

 

На депутатів сьогодні також чекало питання, яке вже звучало на минулих сесіях – продовження терміну оренди нежитлового приміщення «Партії регіонів», що по пров. В. Жуковського, 8. Минулого засідання депутати не дійшли згоди. На сьогоднішньому засіданні більшістю голосів оренду приміщення було продовжено терміном до 18 листопада 2017 року та за умовою проведення оцінки майна для встановлення розміру орендної плати.

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Дмитро ДЕМИДОВ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

evrostil_neww.jpg

Тисни сюди

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)