“Нам не дають потрібну інформацію”: пологівець отримав роз'яснення від НКРЕ по газових платіжках

20 Жовтня 2021 11:35  0  1624

Події міста“Нам не дають потрібну інформацію”: пологівець отримав роз'яснення від НКРЕ по газових платіжках

Пологівці продовжують отримувати досудове попередження від постачальників блакитного палива.


Раніше, за зверненнями читачів, ми писали про те, що абонентам “Запоріжгазу” приходять платіжки із завищеними показниками. На основі їх несплати людям надсилають листи “досудового попередження” від ТОВ “Запоріжгаззбут” з погрозами.

 

Не перший місяць платіжки за газ приходять без указання цифр лічильників, які люди подають вчасно. Для підтвердження своїх даних надсилають фото пристроїв із цифрами на вайбер компанії, але й на цей факт працівники “Запоріжгазу” давно не зважають.


У платіжках же виставляють тільки тариф річний. Через що людям не зрозуміло, звідки беруться борги.

 

Аби щось з'ясувати, пологівці їдуть до сервісного центру міста Гуляйполя, Оріхова. Але і це не дає результату. Цифри у платіжках не змінюються.

 

Подібні витівки - не інакше як чергова спроба газових служб “взути” своїх абонентів на гроші, вважає пологівець Михайло Садовий. Чоловік отримав такого ж листа, хоча ніякої заборгованості за спожитий газ і за доставку не мав. Написав скаргу до національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Днями отримав листа на своє звернення, де зазначається, що надавач послуг повинен вчасно та в повній мірі інформувати споживача про умови постачання, ціни на природний газ, вартість надаваних послуг та обсяги споживання природного газу.

 

- усі платіжні документи, що виставляються постачальником мають містити чітку інформацію про суму платежу, порядок та строки оплати.


- Кожному споживачу гарантується безперешкодний та безоплатний доступ до інформації , зокрема про стан розрахунків споживачем за послуги. У тому числі послуги, періоди, відомості про обчислення її розміру, фактичні обсяги споживання та ін.


- Вся інформація надається субєктам господарювання у платіжних документах.

 

НКРЕ також звертає увагу ТОВ “Запоріжгаз збут” на неухильне дотримання вимог законодавства в платіжних документах інформації, яка має бути достатньою для здійснення споживачем розрахунків за послуги постачання природного газу та на більш сумлінне та відповідальне ставлення до споживачів, удосконалення комунікації із споживачами природного газу.

 

З листа зрозуміло, що інформації, що містять сьогодні платіжці за газ недостатньо, аби абоненти розуміли за що і скільки вони мають платити, але як це донести до газових компаній, незрозуміло....

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
6
Сміх
35
Жах
74
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)