Нам ще об’їдків на голову не скидали!

8 Серпня в 13:53  0  1544

На районіНам ще об’їдків на голову не скидали!

З волаючим фактом того, як пологівці смітять там, де живуть, на днях звернулася до нашої редакції пологівчанка Тетяна.

 

Вона з дитиною живе на першому поверсі багатоповерхівки по вул. Магістральна, 505. Білизну вивішує сушитися за вікно. Натомість назад забирає не чисту посушену білизну, а брудну та заляпану недоїдками.

 

- Сусіди з верхніх поверхів у літній період лінуються виносити котам на вулицю об’їдки і скидають їх просто з балкону у двір. Мені на підвіконня і білизну падають риб’яча шкіра, кістки, шкуринки з ковбаси, вони прилипають до скла. Бувало, й курячі тельбухи зверху летять. Жодні зауваження не діють. Я кожного тижня мию вікно і підвіконня від риби, об’їдків, сморід стоїть жахливий! – скаржиться пологівчанка і не знає, куди звернутися, аби знайти управу на порушників.

 

Заступник міського голови Сергій Колісник підказує: громадянам потрібно прийти до міськради і написати заяву, на підставі якої буде створено комісію, яка приїде з перевіркою до цих недбайливих господарів. Спершу комісія обстежує територію і умови, проводить роз’яснювальну роботу. Якщо подібне повториться, буде складений адмінпротокол та накладено штраф. Спочатку це 340 грн., але в міру невиконання припису він може рости.

 

- Скидання сміття з балкону, будь-то об’їдки чи інші речі, є порушенням правил благоустрою. Якщо у людини укладений договір на вивезення сміття, чому він не користується ним: у дворах стоять сміттєві баки, комунальники постійно там прибирають. Скидання сміття поза сміттєвого баку – це пряме порушення правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях м. Пологи, - зазначає Сергій Анатолійович.

 

Нагадаємо, в правилах благоустрою в розділі XII. ОБОВ'ЯЗКИ ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ЩОДО БЛАГОУСТРОЮ МІСТА пункт 12.2. говорить: «На об'єктах благоустрою юридичним особам (їх філіям, представництвам, відділенням), фізичним особам-підприємцям, а також громадянам забороняється: 12.2.17. Витрушувати одяг, білизну, ковдри, килими, інші речі, виливати рідину, кидати предмети з балкону, лоджій, вікон та сходів будинків, мити балкони та вікна шляхом зливання води.

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)