Нацбанк дозволить українцям отримувати готівку з карток у касах магазинів

18 Листопада в 10:54  0  1218

На Вкраїні та у світіНацбанк дозволить українцям отримувати готівку з карток у касах магазинів

Національний банк України розробив постанову, якою надасть можливість власникам платіжних карток отримувати з них готівку у касах магазинів та закладів харчування у разі потреби.

 

Відповідна постанова НБУ перебуває на етапі обговорення, йдеться у повідомленні прес-служби.

 

«Таке рішення сприятиме зменшенню тінізації економіки, подальшому розвитку безготівкового сегменту та зростанню фінансової інклюзії громадян загалом», — повідомляють у Нацбанку.

 

Усі охочі можуть висловити пропозиції до проєкту постанови Нацбанку до 15 грудня, після чого НБУ цю постанову затвердить та дозволить проводити подібні операції.

 

Разом з тим Нацбанк спростить облік операцій з видачі готівки з карток українців у касах закладів. Також у Нацбанку врегулюють питання операцій з переказу готівки нефінансовими компаніями, які мають ліцензію НБУ на здійснення грошових переказів.

 

Раніше державний ПриватБанк запустив можливість зняття готівки у касах торговельних підприємств. Такі операції могли здійснювати клієнти ПриватБанку у касах мережі автозаправних комплексів WOG. Клієнтам цієї мережі дозволили знімати готівку у розмірі не більше 500 гривень зі своїх карток.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
3
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)