Названо терміни запуску накопичувальної пенсійної системи

24 Січня 2021 13:16  0  558

На Вкраїні та у світіНазвано терміни запуску накопичувальної пенсійної системи

Потрібно встигнути підготувати всі необхідні підзаконні акти і визначити старт внесків

 

У Міністерстві соціальної політики України розраховують, що законопроєкт про накопичувальну пенсійну систему буде ухвалений в 2021 році і вона запрацює з 1 січня 2023 року.

 

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" 22 січня заявив очільниця відомства Марина Лазебна. Вона зазначила, що наразі ведеться робота над вищевказаним документом.

 

За словами Лазебної, це важливо зробити саме в 2021 році, щоб встигнути підготувати всі необхідні підзаконні акти і визначити старт внесків.

 

"Я сподіваюся, що 2021-й буде роком ухвалення закону, 2022 й – буде роком ухвалення всіх необхідних підзаконних актів і підготовки всієї інфраструктури, а 2023-й – стане роком, коли працюючі люди, ті категорії, які визначить закон, відкладатимуть на свої накопичувальні рахунки", – зазначила чиновниця.

 

Міністерка також підкреслила, що обов'язковою накопичувальна система має бути для людей у віці до 50 років, для всіх інших – добровільною.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
8
Сміх
9
Жах
20
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)