В Україні можуть ввести накопичувальні пенсії

29 Серпня в 07:17  0  355

На Вкраїні та у світіВ Україні можуть ввести накопичувальні пенсії

Міністерство соцполітики презентувало проект накопичувальних пенсій

 

В Україні можуть ввести накопичувальні пенсії для тих, хто працює на шкідливих виробництвах. Роботодавці повинні будуть платити за них більше, але при виході на заслужений відпочинок вони зможуть отримувати додаткові виплати.

 

Так, Міністерство соцполітики презентувало проект накопичувальних пенсій тільки для тих українців, які працюють у важких умовах. Йдеться про професії з двох списків пільговиків. У нього входять шахтарі, металурги, деякі машиністи, ті, хто працює у важких і шкідливих умовах.

 

Як пояснила старший науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень Лідія Ткаченко, всього в Україні менше 1,5 млн пенсіонерів, які вийшли на "заслужений відпочинок" за пільговими списками. Але навіть якщо законопроект Мінсоцу ухвалять, їх це нововведення не торкнеться.

 

Так, додатковий "пенсійний податок" і право отримувати другу пенсію отримають ті, хто зараз молодший 35 років. Роботодавці повинні будуть платити за них вищі внески, але зате це компенсує їхню ранню пенсію і дозволить отримувати більше.

 

"Раніше за законом роботодавці самі повинні були компенсувати дострокову пенсію тим співробітникам, які мали на це право. Але проблема в тому, що до того моменту, як людина вийшла на пенсію, підприємство могло закритися, опинитися в стані банкрутства. І так виходило, що збиралися мільярдні борги перед Пенсійним фондом", - пояснює Ткаченко.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)