Пологівці отримали нагороди від президента Есть фото

7 Грудня в 09:40  0  792

На районіПологівці отримали нагороди від президента

Вчорашній День Збройних сил України був багатим на привітання, слова шани та нагороди. У залі засідань Пологівської районної ради відзначили військовослужбовців Пологівщини та волонтерів. Кілька слів про останніх винуватців свята: у нашому районі волонтерською справою займаються і малі, і дорослі.


Цього дня відзнаки отримали активісти-волонтери – молодь і люди похилого віку. Цілий вир почуттів промайнув у душі, коли за грамотою до сцени йшла старенька маленька жіночка, яка скромно посміхалася. Гордість, шана і приклад для нас!

 

Особливий день був і для перших осіб району. У День Збройних сил України заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень отримала з рук губернатора Запорізької області відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в Антитерористичній операції». Колегу щиро привітала на сторінці у Фейсбук спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ангеліна Устименко. До поздоровлень приєдналися й інші пологівці. А сама Ірина Півень подякувала за спільну командну роботу всім, хто до неї долучається.


До речі, таку ж відзнаку отримав і пологівський волонтер Вадим Сопільняк.


Радіє серце з того, що Пологівська земля має небайдужих людей, які допомагають нашим захисникам і є їхнім міцним тилом. Дякуємо!


 

Фото зі сторінок Ангеліни Устименко, Ірини Півень та Вадима Сопільняка

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)