Обіцяні надбавки у 300% пологівським медикам виділять з бюджету громади

22 Травня в 14:43  0  593

Події містаОбіцяні надбавки у 300% пологівським медикам виділять з бюджету громади

У Пологівській ОТГ медики КП «Пологівський ЦПМСД», які брали участь у лікуванні хворих коронавірусом, поки так і не отримали державних доплат за березень та квітень.

 

Обіцяні Урядом надбавки у 300% виділять з бюджету громади, повідомляють у Пологівській міській раді


На сьогоднішньому засіданні чотирнадцятої сесії Пологівської міської ради сьомого скликання депутати проголосували за зміни до програми «Охорона здоров’я» на 2020 рік.

 

Зокрема, в програму внесли пункт про забезпечення доплати медичним та іншим працівникам, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, та лікуванням пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

На доплату медикам КП «Пологівський ЦПМСД» з міського бюджету виділено 97 420 грн.


Нагадаймо, що дана програма також включає заходи з недопущення поширення захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19: закупівлю лікарських засобів для надання медичної допомоги хворим, дезінфекційних засобів та антисептиків, обладнання, розхідних матеріалів, одноразових медичних матеріалів, та інш.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
8
Сміх
9
Жах
31
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)