Українці отримають надбавки за роботу на пенсії

29 Лютого в 08:50  0  1275

На Вкраїні та у світіУкраїнці отримають надбавки за роботу на пенсії

Хто може розраховувати на виплату

 

У середу, 26 лютого, в Уряді ухвалили документ, який передбачає виплату надбавок людям, які пізніше виходитимуть на пенсію.

 

Міністр соціальної політики Юлія Соколовська зазначила, що середній розмір збільшення надбавки становить близько 537 гривень. Її отримають майже 1,4 тис. пенсіонерів.

 

Варто зазначити, що у 2004 році в Україні прийняли нову редакцію закону про пенсійне забезпечення. Людям нараховують по 0,5 % надбавки за кожен місяць, які вони відпрацьовували на пенсії.

 

Теперішні зміни стосуються тих, хто став пенсіонером та продовжив працювати до 2004 року. Ці люди доплат не отримували. Буде справедливо, якщо зараз їм нарахують додаткові кошти.

 

"Рішення уряду, за умови його підтримки народними депутатами України, дозволить підвищити надбавки 1380 пенсіонерам, встановити єдиний підхід до визначення їхнього розміру, тим самим сприятиме справі відновлення соціальної справедливості", - заявила міністр.

 

Глава міністерства додала, що законопроект може набути чинності 1 липня 2021 року.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
8
Сміх
6
Жах
19
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)