Заява керівника Пологівського осередку «Національного Корпусу» Андрія Семененка щодо зміни формату святкування Дня державного прапора України та подальшої боротьби проти поширення COVID-19

21 Серпня 2020 10:42  0  1038

Рупор часуЗаява керівника Пологівського осередку «Національного Корпусу» Андрія Семененка щодо зміни формату святкування Дня державного прапора України та подальшої боротьби проти поширення COVID-19

Шановні земляки!

 

Наша політична сила в прийнятті своїх рішень завжди відстоювала інтереси громади, як і під час сесій Пологівської міської ради, так і під час організації масових заходів для містян.

 

Останні декілька днів всі ми пильно стежимо за динамікою поширення захворюваності на короновірус в районі. Різке збільшення інфікованих на COVID-19 змушує нас відповідально віднестися до можливих ризиків і скорегувати свої плани.

 

Провівши консультації із спеціалістами Пологівсього центру первинної медики-санітарної допомоги та прислухавшись думки більшості мешканців нашої громади, ми прийняли рішення про зміну формату проведення святкування 23 серпня 2020 року Дня державного прапора України. Масові заходи на Центральній площі м. Пологи, а саме концерт музичного гурту та сімейне свято «Міцна родина», переносяться на іншу дату, яка буде визначена після спаду епідемії.

 

Водночас для відзначення державних свят 23 та 24 серпня ми анонсуємо проведення онлайн-флешмобу, про який повідомимо зовсім скоро.

 

Приймаючи такі рішення, ми усвідомлюємо відповідальність перед своїми та тисячами інших родин, що проживають поруч з нами. Саме відповідального ставлення до загрози ми прагнемо бачити і від всіх інших членів громади, адже найбільшою проблемою сьогодні перед нами можуть стати надмірна самовпевненість у власній невразливості або, навпаки, безросудна паніка. Ми маємо стати більш дисциплінованішими та обережнішими, дотримуватись протиепідеміологічних заходів, допомагати один одному.

 

З метою допомоги в боротьбі з коронавірусною хворобою та захисту наших громадян, ми ініціюємо відновлення проекту НКВолонтери, який об’єднує небайдужих жителів м. Пологи та навколишніх сіл. Ми пропонуємо нашу мережу волонтерів місцевим органам самоврядування для виконання будь-яких завдань, аби згуртовано протидіяти загрозі.

 

Також ми готові надавати соціальну допомогу найбільш незахищеним верствам населення щодо доставки продуктів, ліків, засобів захисту, патрулювати населені пункти на предмет виконання умов карантину, допомогати у лікарнях, інформувати та забезпечувати містян засобами захисту на вулицях, контролювати проведення дезинфекції у громадських місцях та інше.

 

Впевнений, що спільними зусиллями зможемо зупинити розповсюдження хвороби.

 

Телефон Штабу проекту НКВолонтери у м. Пологи: +38 (066) 141 79 18

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)