Нацбанк відреагував на обвал гривні

11 Березня в 08:01  0  780

На Вкраїні та у світіНацбанк відреагував на обвал гривні

Учора центробанк продав на міжбанку 250 мільйонів доларів для підтримки нацкурсу гривні

 

Валютний ринок України опинився під впливом психологічного чинника через поширення коронавірусу і падіння на світових фінансових і товарних ринках. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України у вівторок, 10 березня.

 

Центробанк запевнив, що у нього достатньо резервів для згладжування коливань курсу гривні і він не допустить "розгойдування".

 

Міжнародні резерви України становлять $ 26,8 млрд, що є найвищим рівнем з листопада 2012 року. У НБУ нагадали, що за три дні минулого тижня продав валюти на $ 307 млн. Сьогодні, з огляду на високий попит на валюту на міжбанку в післясвяткові дні, який "підживлюється нервовими настроями учасників ринку", НБУ продав $ 250 млн.

 

При цьому в центробанку вважають, що на початок березня вплив коронавірусу на економіку України поки обмежений і нейтральний.

 

У Нацбанку зазначають, що стежитимуть за ситуацією і при необхідності проводитимуть інтервенції для згладжування надмірних курсових коливань. У НБУ додають, що ситуація на грошово-кредитному ринку залишається стабільною, і в банківській системі досить високий рівень ліквідності.

 

Гривнева ліквідність зараз становить близько 230 млрд грн, валютна - більше $ 8 млрд.

 

Отже, у банків достатньо ресурсів для безперебійної діяльності навіть в умовах погіршення настроїв населення і бізнесу під впливом негативних новин із світових ринків.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
4
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)