Будинок дитячої творчості оголошує про набір "студентів"

14 Серпня в 14:47  0  598

ОсвітаБудинок дитячої творчості оголошує про набір "студентів"

Літні канікули завершуються і перед батьками постає питання, чим зайняти свою дитину в позашкільний час. Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує всіх бажаючих дітей та підлітків від 6 до 18 років на захоплюючі гурткові заняття. На сьогодні кожен бажаючий може знайти собі будь-яке заняття до вподоби. У 2019-2020 н/році в Будинку дитячої та юнацької творчості працюватимуть наступні гуртки: танцювальний, вокальний, ВІА, театральний, сольний спів, цирковий, образотворче мистецтво, художня кераміка, бісероплетіння, в’язання гачком, «Сувенір», юні користувачі ПК, початкове технічне моделювання «ВІМ», шаховий, настільний теніс, основи журналістики.

 

Завітайте до нашого Будинку дитячої та юнацької творчості. Оберіть найкращий для дітей гурток, де цікаво та можна найти справу до душі. Наші викладачі допоможуть вашій дитині зануритись у дивовижний світ творчості, мистецтва, доброзичливості, розвинути свої природні таланти і продемонструвати свої досягнення участю у виставках, конкурсах, фестивалях, оглядах різних рівнів.

 

Отож шановні матусі та татусі, бабусі та дідусі!Спробуйте разом із дітьми знайти нові можливості для них, а поки діти будуть визначатися та обирати гурток до якого вступити, зверніть увагу: навчання в гуртках безкоштовне!

 

Не баріться записуватися в гуртки!Телефонуйте за номером (06165) 2-22-15.

 

Заходьте за адресою: м. Пологи, вул.Державна,172.

 

Чекаємо саме на вас та ваших друзів.

 

Буде цікаво, пізнавально, корисно та весело!

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
2
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)