На Собачках з'явився будинок - смітник Есть фото

30 Липня в 11:34  0  1116

Події містаНа Собачках з'явився будинок - смітник

Мешканці мікрорайону Собачки скаржаться на сусідство з будинком - смітником. Таким став недавно нежитловий будинок по провулку Герцена, коли місцеві почали туди зносити всіляке сміття.

 

Побутове сміття, гілки та всілякий непотріб люди кидають за стіни покинутого дому, проходячи повз. Від смороду та небезпечного сусідства з мікробами потерпають сусіди, які і поскаржились з проблемою до редакції Газети:

 

“У будинку вже понад десять років ніхто не проживає, нещодавно став місцем скупчування сміття. Стіни та дах, які валяться з будівлі, ризикують впасти і на мій дім. Зверталась до комунальних служб, вони допомогли частину даху посунути, щоб на мій не завалився. Потім люди почали зносити сюди сміття. Спочатку ми з сусідкою прибирали там і виносили його, але його ставало тільки більше. Хто так робить не зрозуміло, хоча кожного тижня на вулиці здійснюється вивіз сміття комунальниками. Не можна ж в таку спеку дихати цими відходами”, - говорить Лідія Баженова.

 

Пологівці мають на меті звернутися до мерії із письмовою заявою, аби хоч якось зарадити екологічній катастрофі місцевого значення.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
6
Сміх
10
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)