На скарги пологівців стосовно стану паркової зони “Бублик”, відповіли у міській раді Есть фото

16 Серпня 2021 09:38  0  1674

Події містаНа скарги пологівців стосовно стану паркової зони “Бублик”, відповіли у міській раді

Відсутність сміттєвих баків, розмита та частково зруйнована гідроспоруда, аварійний стан мостів на Бублику, заросла очеретом річка - все це обурює пологівців, які люблять та звикли відпочивати в популярному місці.


До редакції надіслали фото мосту, що веде через річку до острова. На тому місці молодь пірнає в воду. Стан конструкції критичний - металеві поручні зрізані, опора прогнила. Відпочиваючі наголошують про небезпеку, що несе споруда.

 

Багато світлин з проблемними місцинами на території зони відпочинку містяни викладають у соцмережі.


На зауваження громадян відреагували у міській раді та виклали письмове пояснення на сайті.


Зокрема, стосовно відсутності сміттєвих баків на Бублику, керівництво громади пояснює: вони там були, але через короткий час тару звідти вивезли, бо над контейнерами “знущались“ вандали - палили, перевертали та навіть намагались викрасти.

 

Щодо сміття, яке лишають безвідповідальні відпочивальники, його після прибирають комунальники. І раз на рік влаштовують генеральне прибирання - міську толоку.

 

З приводу зруйнованої гідроспоруди, яка регулює рівень води у ставці, її мають ремонтувати працівники КП “Благоустрій”. Хто ж має ремонтувати металеві мости через водоймище, а їх на території паркової зони - три, у листі мова не йде.

 

Людей, які переймаються через зарослі у воді, повідомляють, що вже два роки тому створено спеціальний проєкт по розчищенню русла Конки, але він і досі проходить екологічну експертизу в Києві.

 

 

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
5
Сміх
15
Жах
33
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)